Billede for TSX-3225 19.2000MF12Y-AL0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TSX-3225 19.2000MF12Y-AL0
DigiKeys varenummer
114-TSX-322519.2000MF12Y-AL0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 19.2000MF12Y-AL0
Beskrivelse
CRYSTAL 19.2000MHZ 9.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Oscillator 4-SMD, ingen leder
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Mfr
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)