TSX-3225 18.4320MF20X-A
DigiKeys varenummer
TSX-322518.4320MF20X-A-ND
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 18.4320MF20X-A
Beskrivelse
CRYSTAL 18.4320MHZ 8.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18.432 MHz ±10ppm Krystaller 12,5pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 18.4320MF20X-A Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12,5pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
18.432 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)