TG2520SMN 16.3690M-ECGNNMB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
16.369 MHz TCXO Klemt sinusform Oscillator 1,8V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG2520SMN 16.3690M-ECGNNMB
DigiKeys varenummer
114-TG2520SMN16.3690M-ECGNNMB-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG2520SMN 16.3690M-ECGNNMB
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±500ppb
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,5mA
Emballage
Bulk
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Type
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Output
Klemt sinusform
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,8V