TG2520CEN 38.4000M-KFGNNM3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
38.4 MHz TCXO CMOS Oscillator 2,5V – 3,3V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG2520CEN 38.4000M-KFGNNM3
DigiKeys varenummer
114-TG2520CEN38.4000M-KFGNNM3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TG2520CEN 38.4000M-KFGNNM3
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±2ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
6mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Output
CMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)