TG2016SMN 26.0000M-MCGNNM3
DigiKeys varenummer
SER4426TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4426CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4426DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TG2016SMN 26.0000M-MCGNNM3
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ CSWV SM
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 MHz TCXO Klemt sinusform Oscillator 2,8V – 3,3V 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
TG2016SMN 26.0000M-MCGNNM3 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±500ppb
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
1,5mA
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Output
Klemt sinusform
Højde - Monteret (maks.)
0,029" (0,73mm)