SG7050VEN 100.0000M-CDGAB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Raltron Electronics
På lager: 65
ECS Inc.
Taitien
Aker Technology Corp
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 982
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 982
Renesas Electronics Corporation
På lager: 659
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG7050VEN 100.0000M-CDGAB
DigiKeys varenummer
114-SG7050VEN100.0000M-CDGAB-ND
Producenter
Producentens varenummer
SG7050VEN 100.0000M-CDGAB
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100.0000MHZ
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
15mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V