SG5032VAN 250.000000M-KEGAB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 1.204
Datablad
250 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V – 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG5032VAN 250.000000M-KEGAB
DigiKeys varenummer
114-SG5032VAN250.000000M-KEGAB-ND
Producenter
Producentens varenummer
SG5032VAN 250.000000M-KEGAB
Beskrivelse
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±30ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
30mA
Emballage
Bulk
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
20mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V – 3,3V