SG5032VAN 100.000000M-KEGA0
DigiKeys varenummer
114-SG5032VAN100.000000M-KEGA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-SG5032VAN100.000000M-KEGA0CT-ND - Afskåret tape (CT)
114-SG5032VAN100.000000M-KEGA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SG5032VAN 100.000000M-KEGA0
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100.000000MHZ SMD
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V – 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±30ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
30mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
20mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V – 3,3V