SG3225VAN 120.000000M-KEGA0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
120 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V – 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG3225VAN 120.000000M-KEGA0
DigiKeys varenummer
114-SG3225VAN120.000000M-KEGA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG3225VAN 120.000000M-KEGA0
Beskrivelse
XTAL OSC XO 120.000000MHZ LVDS S
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
30mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
20mA