SG3225EEN 100.000000M-DDGA0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Raltron Electronics
På lager: 196
SiTime
SiTime
100 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG3225EEN 100.000000M-DDGA0
DigiKeys varenummer
114-SG3225EEN100.000000M-DDGA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG3225EEN 100.000000M-DDGA0
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100 MHZ LVPECL SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
60mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
25mA
Output
LVPECL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V