SG3225CAN 16.0000M-TJGA3
DigiKeys varenummer
114-SG3225CAN16.0000M-TJGA3TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-SG3225CAN16.0000M-TJGA3CT-ND - Afskåret tape (CT)
114-SG3225CAN16.0000M-TJGA3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SG3225CAN 16.0000M-TJGA3
Beskrivelse
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,6V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
1,8mA
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)