SG2016CAN 26.0000M-TJGA5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
26 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG2016CAN 26.0000M-TJGA5
DigiKeys varenummer
114-SG2016CAN26.0000M-TJGA5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG2016CAN 26.0000M-TJGA5
Beskrivelse
XTAL OSC XO 26.0000MHZ SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
2,2mA
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)