SG2016CAN 10.0000M-TJGAB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
10 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG2016CAN 10.0000M-TJGAB
DigiKeys varenummer
114-SG2016CAN10.0000M-TJGAB-ND
Producenter
Producentens varenummer
SG2016CAN 10.0000M-TJGAB
Beskrivelse
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
1,8mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)