SG-9101CA 14.4756M-C20PHAAA5
DigiKeys varenummer
SG-9101CA14.4756M-C20PHAAA5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG-9101CA 14.4756M-C20PHAAA5
Beskrivelse
XTAL OSC XO 14.4756MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.4756 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Spread Spectrum-båndbredde
±2,00%, centerspredning
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
8,3mA
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
3,7mA