SG-8200CJ-TJJQB
DigiKeys varenummer
114-SG-8200CJ-TJJQB-ND
Producenter
Producentens varenummer
SG-8200CJ-TJJQB
Beskrivelse
OSC PROG CMOS 50PPM /OE FASTER
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
XO (standard) CMOS 125 MHz ~ 170 MHz Programmerbare oscillatorer 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvensområde til rådighed
125 MHz ~ 170 MHz
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)