SG-8200CG-TJJQD
DigiKeys varenummer
114-SG-8200CG-TJJQD-ND
Producenter
Producentens varenummer
SG-8200CG-TJJQD
Beskrivelse
OSC PROG CMOS 50PPM /OE SLOW
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
XO (standard) CMOS 50 MHz ~ 75 MHz Programmerbare oscillatorer 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Producenter
EPSON
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Krystal
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
XO (standard)
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Programmerbar type
Programmeret af DigiKey (angiv frekvensen i noterne til internetordren)
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvensområde til rådighed
50 MHz ~ 75 MHz
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,84mm)