SG-8200CG-TJJQC
DigiKeys varenummer
114-SG-8200CG-TJJQC-ND
Producenter
Producentens varenummer
SG-8200CG-TJJQC
Beskrivelse
OSC PROG CMOS 50PPM /OE FAST
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
XO (standard) CMOS 75 MHz ~ 125 MHz Programmerbare oscillatorer 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvensområde til rådighed
75 MHz ~ 125 MHz
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,84mm)