SG-8101CE 32.9800M-TCHSA0
DigiKeys varenummer
114-SG-8101CE32.9800M-TCHSA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG-8101CE 32.9800M-TCHSA0
Beskrivelse
XTAL OSC XO 32.9800MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.98 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
6,8mA (Typ)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Funktion
Standby (slukning)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
1,1uA (typisk)
Output
CMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V