SG-8002CA 25.0000M-PCBL2 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Cardinal Components Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Cardinal Components Inc.
På lager: 0
Datablad
Citizen Finedevice Co Ltd
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 882
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG-8002CA 25.0000M-PCBL2
DigiKeys varenummer
SG-8002CA25.0000M-PCBL2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG-8002CA 25.0000M-PCBL2
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
28mA
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
16mA