MC-306 32.7680KB-C PURE SN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Datablad
32.768 kHz ±50ppm Krystaller 18pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm afstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MC-306 32.7680KB-C PURE SN
DigiKeys varenummer
114-MC-30632.7680KB-CPURESN-ND
Producenter
Producentens varenummer
MC-306 32.7680KB-C PURE SN
Beskrivelse
CRYSTAL 32.768KHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35 kOhms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
4-SOJ
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,315" L x 0,126" B (8,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)
Belastningskapacitans
18pF