MC-306 32.7680K-A5:ROHS
DigiKeys varenummer
SER4096TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4096CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4096DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MC-306 32.7680K-A5:ROHS
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm afstand
EDA/CAD-modeller
MC-306 32.7680K-A5:ROHS Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35 kOhms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
4-SOJ
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,315" L x 0,126" B (8,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)
Belastningskapacitans
12,5pF