MC-146 32.7680KA-W5 ROHS
DigiKeys varenummer
114-MC-14632.7680KA-W5ROHSTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MC-146 32.7680KA-W5 ROHS
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12pF 65 kOhms 4-SMD, flade ledere
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
65 kOhms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (6,7x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,264" L x 0,059" B (6,70mm x 1,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Belastningskapacitans
12pF