FC2012AN 32.768K-C5NN60KCB
DigiKeys varenummer
114-FC2012AN32.768K-C5NN60KCB-ND
Producenter
Producentens varenummer
FC2012AN 32.768K-C5NN60KCB
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 2-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
12,5pF
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Strip
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (2,05x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,081" L x 0,047" B (2,05mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)