FC2012AN 32.768K-C5NN50KC7
DigiKeys varenummer
114-FC2012AN32.768K-C5NN50KC7TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-FC2012AN32.768K-C5NN50KC7CT-ND - Afskåret tape (CT)
114-FC2012AN32.768K-C5NN50KC7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FC2012AN 32.768K-C5NN50KC7
Beskrivelse
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 50 kOhms 2-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (2,05x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,081" L x 0,047" B (2,05mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Belastningskapacitans
12,5pF