FC1610AN 32.7680KA-AG
DigiKeys varenummer
114-FC1610AN32.7680KA-AG-ND
Producenter
Producentens varenummer
FC1610AN 32.7680KA-AG
Beskrivelse
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 7pF 90 kOhms 2-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (1,65x1,05)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,065" L x 0,041" B (1,65mm x 1,05mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapacitans
7pF