FC1610AN 32.7680KA-A7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 38
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 3
Datablad
På lager: 233
På lager: 0
TST
På lager: 0
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2 SMD
Timing Is Everywhere | Smart Home Automation
FC1610AN 32.7680KA-A7
DigiKeys varenummer
114-FC1610AN32.7680KA-A7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FC1610AN 32.7680KA-A7
Beskrivelse
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (1,65x1,05)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,065" L x 0,041" B (1,65mm x 1,05mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapacitans
12,5pF