FC-12M 32.7680KA-A0
DigiKeys varenummer
SER4129TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4129CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4129DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FC-12M 32.7680KA-A0
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FC-12M 32.7680KA-A0 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (2,05x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,081" L x 0,047" B (2,05mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Belastningskapacitans
12,5pF