FA-238V 12.0000MA-K3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
12 MHz ±20ppm Krystaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238V 12.0000MA-K3
DigiKeys varenummer
114-FA-238V12.0000MA-K3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-238V 12.0000MA-K3
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)