FA-238 32.0000MB30X-W3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
32 MHz ±50ppm Krystaller 12pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238 32.0000MB30X-W3
DigiKeys varenummer
FA-23832.0000MB30X-W3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 32.0000MB30X-W3
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-238 32.0000MB30X-W3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)