FA-238 30.0000MD-K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
Similar
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
30 MHz ±30ppm Krystaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238 30.0000MD-K0
DigiKeys varenummer
FA-23830.0000MD-K0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 30.0000MD-K0
Beskrivelse
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-238 30.0000MD-K0 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
30 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)