FA-238 25.0000MD30X-C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
EPSON
På lager: 0
Datablad
Similar
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
På lager: 956
Abracon LLC
På lager: 926
25 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238 25.0000MD30X-C
DigiKeys varenummer
FA-23825.0000MD30X-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 25.0000MD30X-C
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-238 25.0000MD30X-C Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)