FA-238 25.0000MB-I3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
25 MHz ±50ppm Krystaller 33pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238 25.0000MB-I3
DigiKeys varenummer
114-FA-23825.0000MB-I3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 25.0000MB-I3
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 33PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
25 MHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
33pF