FA-238 25.0000MB-C3
DigiKeys varenummer
SER3691TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER3691CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER3691DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 25.0000MB-C3
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±50ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
FA-238 25.0000MB-C3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)