FA-238 25.0000MA30X-K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
25 MHz ±20ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238 25.0000MA30X-K
DigiKeys varenummer
FA-23825.0000MA30X-K-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 25.0000MA30X-K
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-238 25.0000MA30X-K Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)