FA-238 24.5760MB-B5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
24.576 MHz ±50ppm Krystaller 16pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238 24.5760MB-B5
DigiKeys varenummer
114-FA-23824.5760MB-B5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 24.5760MB-B5
Beskrivelse
CRYSTAL 24.5760MHZ 16PF SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
16pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
24.576 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)