FA-238 24.5760MA30V-W
DigiKeys varenummer
FA-23824.5760MA30V-W-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 24.5760MA30V-W
Beskrivelse
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24.576 MHz ±20ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FA-238 24.5760MA30V-W Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
24.576 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)