FA-238 24.0000MA-C3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
24 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238 24.0000MA-C3
DigiKeys varenummer
FA-23824.0000MA-C3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 24.0000MA-C3
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-238 24.0000MA-C3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)