FA-238 18.4320MB-K3
DigiKeys varenummer
SER3688TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER3688CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER3688DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 18.4320MB-K3
Beskrivelse
CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18.432 MHz ±50ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
FA-238 18.4320MB-K3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
18.432 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)