FA-238 16.0000MB-K3
DigiKeys varenummer
SER4046TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4046CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4046DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-238 16.0000MB-K3
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±50ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)