FA-20H 30.0000MF12P-K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
30 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-20H 30.0000MF12P-K
DigiKeys varenummer
114-FA-20H30.0000MF12P-K-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 30.0000MF12P-K
Beskrivelse
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
30 MHz
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvensstabilitet
±12ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
10pF