FA-20H 27.1200MA10V-C5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
27.12 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-20H 27.1200MA10V-C5
DigiKeys varenummer
114-FA-20H27.1200MA10V-C5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 27.1200MA10V-C5
Beskrivelse
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
27.12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)