FA-20H 27.0000MF20X-K3
DigiKeys varenummer
SER4244TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4244CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4244DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 27.0000MF20X-K3
Beskrivelse
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FA-20H 27.0000MF20X-K3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
27 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)