FA-20H 25.0000MF10V-W kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
25 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-20H 25.0000MF10V-W
DigiKeys varenummer
FA-20H25.0000MF10V-W-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 25.0000MF10V-W
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-20H 25.0000MF10V-W Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)