FA-20H 16.0000MF22X-AC5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
16 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-20H 16.0000MF22X-AC5
DigiKeys varenummer
FA-20H16.0000MF22X-AC5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 16.0000MF22X-AC5
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-20H 16.0000MF22X-AC5 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±22ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)