FA-20H 16.0000MF10Z-K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
EPSON
På lager: 0
Datablad
Similar
EPSON
På lager: 0
Datablad
På lager: 777
På lager: 257
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
16 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-20H 16.0000MF10Z-K0
DigiKeys varenummer
FA-20H16.0000MF10Z-K0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 16.0000MF10Z-K0
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-20H 16.0000MF10Z-K0 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)