FA-128 54.0000MF15Z-E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
54 MHz ±10ppm Krystaller 6pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-128 54.0000MF15Z-E3
DigiKeys varenummer
FA-12854.0000MF15Z-E3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-128 54.0000MF15Z-E3
Beskrivelse
CRYSTAL 54.0000MHZ 6PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-128 54.0000MF15Z-E3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
6pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
54 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)