FA-128 48.0000MF20X-K0 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
Similar
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Abracon LLC
På lager: 607
48 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-128 48.0000MF20X-K0
DigiKeys varenummer
114-FA-12848.0000MF20X-K0TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-FA-12848.0000MF20X-K0CT-ND - Afskåret tape (CT)
114-FA-12848.0000MF20X-K0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-128 48.0000MF20X-K0
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-128 48.0000MF20X-K0 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
48 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)