FA-128 40.00M-C0AAAAB60REB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
40 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-128 40.00M-C0AAAAB60REB
DigiKeys varenummer
114-FA-12840.00M-C0AAAAB60REB-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA-128 40.00M-C0AAAAB60REB
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
40 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
12pF