FA-128 32.0000MF20X-K3
DigiKeys varenummer
SER3800TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER3800CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER3800DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-128 32.0000MF20X-K3
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FA-128 32.0000MF20X-K3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)