FA-128 32.0000MF10Z-W3
DigiKeys varenummer
SER4234TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4234CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4234DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-128 32.0000MF10Z-W3
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)